Пластическая хирургия
Головна    Українська Мережа Оголошень

  Українська Мережа Оголошень

    

        Українська Мережа Оголошень (УМО) - Система для оперативного обміну оголошеннями, рекламою та іншою інформацією, до якої  входять 26 видань України. Ця мережа надає можливість її учасникам своєчасно розміщувати інформацію своїх клієнтів не тільки на сторінках власного видання, а й у інших регіонах та містах України. Рекламодавці та подавачі оголошень зазвичай високо цінують таку можливість, оскільки вона дозволяє уникнути співпраці з багатьма посередниками, а також необхідності звертатися до кожної редакції кожного міста окремо.

        Свою діяльність Українська мережа оголошень (УМО) розпочала восени 2005 року. Тоді до Системи увійшли 23 учасники. З початку 2006 року запущена нова версія програми, за допомогою якої відбувається швидкий обмін оголошеннями, рекламними блоками, фотооголошеннями, а також взаєморозрахунок між усіма учасниками УМО.

        Зараз у середньому за місяць через Систему проходить до 8 тисяч оголошень та блоків, а сама мережа налічує 26 видань України, що мають велику популярність у своїх регіонах. Тісна співпраця між учасниками, їх взаємна зацікавленість та відповідальність – запорука стабільної й налагодженої співпраці.

        Працюючи над сайтом УМО, ми поставили мету:

      
  Лазерная эпиляция Дерматологія Київ