Пластическая хирургия

  Головна    Ужгород «Афіша Закарпаття»

  Ужгород «Афіша Закарпаття»

  Наклад: 72000 прим.
  Рік створення: 2002
  Періодичність: раз на тиждень
  День виходу газети: четвер
  Мова видання: українська
  Формат: А4
  Сторінок: 56 стор.
  Адреса: Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Фединця, 43
  Телефони: (0312) 459-012, 459-001
  Web:

      Рекламно-інформаційне видання «Афіша Закарпаття» видається українською мовою 1 раз на тиждень у четвер тижневим тиражем 18000 примірників формату А-4 із кількістю сторінок 56.
      Газети видавничої групи «Афіша» містять у собі безкоштовні та приватні платні оголошення, рекламу та інформацію, пропонують читачам широкий асортимент товарів та послуг, що робить їх популярними серед населення.
  Читацьку аудиторію регіональних газет «Афіша» формують люди у віці максимальної ділової та соціальної активності з середнім та високим рівнем достатку, підприємці та приватні особи. Титульна обкладинка газет рекламного характеру щотижня друкується додатковим тиражем з метою цільової кур’єрської доставки в офіси як «Діловий додаток». Спеціалізовані тематичні «зошити» разом із pos-продукцією доставляються за юридичними адресами і на стенди під час роботи виставок, розповсюджуються промоутерами у точках згідно з PR-планом.
      Відкриття пунктів прийому оголошень до газет «Афіша» у Львівській, Волинській, Рівненській, Івано-Франківській та Закарпатській областях і залучення до такої роботи містечок західного регіону сприяє тіснішому контакту з клієнтами та швидкому реагуванню на їхні запити. Такі пункти є у поштових відділеннях міста, супермаркетах, кіосках преси. Окрім того, виготовлені та розміщуються спеціальні скриньки червоного кольору для прийому безкоштовних оголошень від населення безпосередньо у районі проживання.

  Подати оголошення можна за такими адресами у м. Ужгород

  Мукачево. Пункт прийому редакції газети «Афіша Закарпаття»
  Адреса: м. Мукачево, вул. Недеце, 39.
  Ужгород. Редакція газети «Афіша Закарпаття»
  Адреса: м. Ужгород, вул. Фединця, 43.

   

  Лазерная эпиляция Дерматологія Київ