Пластическая хирургия

  Головна    Учасники    Кременчук «Приватна газета»

  Кременчук «Приватна газета»

  Наклад: 48000 прим.
  Рік створення: 1993
  Періодичність: два раза на тиждень
  День виходу газети: вівторок
  Мова видання: російська/українська
  Формат: В 4
  Сторінок: 92 стор.
  Адреса: 39600, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Шевченка, 50-А
  Телефони: (05366) 22567
  Web:

      «Приватна газета» видається з 1993 року, тижневий вихід 12 тис. екземплярів, виходить 2 рази на тиждень у вівторок та п’ятницю двома мовами (російська та українська). Формат видання В-4 , 92 сторінки.
      Обласний рекламно-інформаційний тижневик «Приватна газета» – комерційний довідник, який відображує ситуацію на ринку товарів та послуг у Полтавському регіоні. Специфіка видання дозволяє йому не перетинатися з іншими ЗМІ міста.
      Читацька аудиторія видання представляє широкі прошарки населення: підприємці різних рівнів, державні службовці, керівники підприємств, підприємці малого та середнього бізнесу. Аудиторія газети відрізняється високим споживацьким попитом.
  Більше 40% наших рекламодавців співпрацюють із нами понад 10 років. Цей факт дає право казати про високий ступінь ефективності від розміщення приватних і комерційних оголошень у нашому виданні.
      Найбільш популярні рубрики: «Нерухомість», «Автомото-техніка», «Будматеріали», «Робота», «Послуги». Тижневик поширюється уКременчуці, Полтавській і Кіровоградській областях: 91% — роздрібна торгівля, 7% — підписка, 2% — безкоштовне поширення.

  Подати оголошення можна за такими адресами у м. Кременчук

  Кременчук. Редакція газети «Приватна газета»
  Адреса: м. Кременчук, вул. Шевченка, 50-А.

   

  Лазерная эпиляция Дерматологія Київ