Пластическая хирургия

  Головна    Кам'янець-Подільський «Ділове місто»

  Кам'янець-Подільський «Ділове місто»

  Наклад: 30000 прим.
  Рік створення: 03.12.2003
  Періодичність: раз на тиждень
  День виходу газети: четверг
  Мова видання: українська
  Формат: А3
  Сторінок: 24 стор.
  Адреса: 32300, м. Кам'янець-Подільський, вул. Огієнка, 28-А
  Телефони: (03849) 5-62-28
  Web:

  Газета «Ділове місто» це рекламно інформаційний тижневик, який почав виходити з грудня 2003 року. Видання друкує інформацію про події в місті, області, Україні, світі. Аналітичні матеріали та коментарі. Газета виходить 1 раз на тиждень у четвер українською мовою, форматом А-3 на 24 сторінках, тиражем 7500 примірників на тиждень.
  Сьогодні «Ділове місто» це бренд, який охоплює видавництво, рекламну агенцію, інформаційний сайт, зовнішню рекламу тощо. Навіть у напружений час для української економіки ми не збільшуєм ціни на рекламну площу для того, щоб підтримати кам’янецький бізнес, допомогти підприємствам з найменшими втратами пережити цей період.
  У газеті ми намагаємось висвітлювати різнопланову інформацію, але віддаємо перевагу новинам міста і дослідженням підприємницької діяльності, ринку, послуг, банківських пропозицій. Не оминаємо увагою культурних подій, спорту, цікавих інтерв’ю. Створюючи черговий випуск, працюємо за принципом: пишем те, про що самим цікаво. Наша аудиторія дуже широка. Це активні люди, не байдужі до життя міста, які розуміють, що інформація це гроші. Вікова категорія обмежується лише вмінням читати. Кожен мешканець міста найде щось цікаве для себе: хто новини, хто політику, а хто і програму телебачення. Неодноразово в редакцію газети приходять люди, піднімають болючі питання, просять дослідити і висвітлити якісь проблеми. Ну і звичайно, найчастіше звертаються як особисто до редакції, так і за телефоном бажаючі подати інформацію на сторінках рубрики «Економ-оголошення». Усі приватні оголошення друкуємо безплатно і паралельно розміщуємо на нашому інтернет-сайті, де їх можуть прочитати люди з інших міст і з-за кордону. Особливо це актуально для бажаючих купити-продати нерухомість або заздалегідь зняти помешкання. На сьогоднішній день «Економ-оголошення» містять найбільшу кількість оголошень. І в роздрібному продажу газета цілком доступна для всіх верств населення, адже її можна придбати окремо від «ДМ» усього за 2,5 грн. Ми весь час намагаємось зробити щось нове, плануємо цікаві проекти.

  Подати оголошення можна за такими адресами у м. Кам'янець-Подільський

  Кам'янець-Подільський. Редакція газети «Ділове місто»
  Адреса: м. Кам’янець-Подільський, вул. Кн. Кориатовичів, 12.

   

  Лазерная эпиляция Дерматологія Київ