Головна    Учасники    Ужгород «Афіша Закарпаття»

Ужгород «Афіша Закарпаття»

Наклад: 60000 прим.
Рік створення: 2002
Періодичність: раз на тиждень
День виходу газети: п’ятниця
Мова видання: українська
Формат: Б-3
Сторінок: 36 стор.
Адреса: Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Фединця, 43
Телефони: (0312) 459-012, 459-001
Web:

    Рекламно-інформаційне видання «Афіша Закарпаття» видається українською мовою 1 раз на тиждень у п’ятницю, тиражем 15000 примірників формату Б-3 із кількістю сторінок 36.
    Газети видавничої групи «Афіша» містять у собі безкоштовні та приватні платні оголошення, рекламу та інформацію, пропонують читачам широкий асортимент товарів та послуг, що робить їх популярними серед населення.
Читацьку аудиторію регіональних газет «Афіша» формують люди у віці максимальної ділової та соціальної активності з середнім та високим рівнем достатку, підприємці та приватні особи. Титульна обкладинка газет рекламного характеру щотижня друкується додатковим тиражем з метою цільової кур’єрської доставки в офіси як «Діловий додаток». Спеціалізовані тематичні «зошити» разом із pos-продукцією доставляються за юридичними адресами і на стенди під час роботи виставок, розповсюджуються промоутерами у точках згідно з PR-планом.
    Відкриття пунктів прийому оголошень до газет «Афіша» у Львівській, Волинській, Рівненській, Івано-Франківській та Закарпатській областях і залучення до такої роботи містечок західного регіону сприяє тіснішому контакту з клієнтами та швидкому реагуванню на їхні запити. Такі пункти є у поштових відділеннях міста, супермаркетах, кіосках преси. Окрім того, виготовлені та розміщуються спеціальні скриньки червоного кольору для прийому безкоштовних оголошень від населення безпосередньо у районі проживання.

Подати оголошення можна за такими адресами у м. Ужгород

Ужгород. Ужгород. Редакція газети «Афіша Закарпаття»
Адреса: м. Мукачево
Ужгород. Редакція газети «Афіша Закарпаття»
Адреса: м. Ужгород, вул. Фединця, 43.