Головна    Учасники    Кременчук «Приватна газета»

Кременчук «Приватна газета»

Наклад: 48000 прим.
Рік створення: 1993
Періодичність: два раза на тиждень
День виходу газети: вівторок
Мова видання: російська/українська
Формат: В 4
Сторінок: 92 стор.
Адреса: 39600, Полтавська область, м. Кременчук, вул. Шевченка, 50-А
Телефони: (05366) 22567
Web: http://www.privatka.info/

    «Приватна газета» видається з 1993 року, тижневий вихід 12 тис. екземплярів, виходить 2 рази на тиждень у вівторок та п’ятницю двома мовами (російська та українська). Формат видання В-4 , 92 сторінки.
    Обласний рекламно-інформаційний тижневик «Приватна газета» – комерційний довідник, який відображує ситуацію на ринку товарів та послуг у Полтавському регіоні. Специфіка видання дозволяє йому не перетинатися з іншими ЗМІ міста.
    Читацька аудиторія видання представляє широкі прошарки населення: підприємці різних рівнів, державні службовці, керівники підприємств, підприємці малого та середнього бізнесу. Аудиторія газети відрізняється високим споживацьким попитом.
Більше 40% наших рекламодавців співпрацюють із нами понад 10 років. Цей факт дає право казати про високий ступінь ефективності від розміщення приватних і комерційних оголошень у нашому виданні.
    Найбільш популярні рубрики: «Нерухомість», «Автомото-техніка», «Будматеріали», «Робота», «Послуги». Тижневик поширюється уКременчуці, Полтавській і Кіровоградській областях: 91% — роздрібна торгівля, 7% — підписка, 2% — безкоштовне поширення.

Подати оголошення можна за такими адресами у м. Кременчук

Кременчук. Редакція газети «Приватна газета»
Адреса: м. Кременчук, вул. Шевченка, 50-А.